Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ steam heating laundry washing machine ] eşleşme 186 Ürünler.
Otel / Çamaşırhane / Hastane İçin Otomatik Ticari Düz İş Ütü Makinası
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Otel Ve Hastane İçin 3 Silindir Endüstriyel Düz Çalışma Ütü Çamaşır Makinesi
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Çarşaf Kolay İşletmek İçin Oto Endüstriyel Çamaşırhane Flatwork Ütü Rulo Demir
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
2 Silindirler ile 3000mm Ticari Rulo Ütüleme Makinesi Flatwork Ironer
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
SUS304 Kuru Temizleme Makinesi Tek / Çift Filtrasyon Sistemi Çevre Dostu
| Kapasite: | 12kg |
|---|---|
| çözücü: | perkloretilen |
| Solventle temas eden tüm parçalar: | SUS304 |
Hastane Otel Restoranı İçin Büyük Yıkayıcı ve Kurutucu Ticari Çamaşırhane Ekipmanları
| İsim: | 150 kg büyük ticari yıkama ve kurutma makinesi |
|---|---|
| modeli: | XGQ-150 |
| Gerilim: | 380V/ 50hZ 3 Faz |
Otomatik Endüstriyel Çamaşır Çamaşır Kurutma Makinesi 30KG 50KG 100KG
| Kapasite: | 30kg 50kg 100kg |
|---|---|
| İsim: | Çamaşır dükkanı için ağır hizmet tipi ticari çamaşır kurutma makinesi giyim kurutma makinesi |
| Kurulum: | %100 Serbest duran |
Stainlee Çelik 800mm Rulo Ütü Makinesi Buhar / Elektrikli Isıtma
| Marka adı:: | LAIJIE Rulo Ütü makinesi |
|---|---|
| Isıtma: | Elektrikli ve Buharlı / Gazlı Ütü Makinesi |
| Makara çapı: | 800mm Rulo Ütü Makinesi |
Otomatik Frekans Dönüşümlü Endüstriyel Yıkayıcı Çıkarıcı 25 Kg Yumuşak Montajlı
| Kapasite: | 25 kg |
|---|---|
| İsim: | 25 kg çamaşır sıkacağı endüstriyel çamaşır makinesi |
| Gerilim: | 380V/ 50hZ 3 Faz / 220V 50hZ 3 Faz |
Tamamen Kapalı Tam Otomatik Kuru Temizleme Makinesi Buhar / Elektrikli Isıtma 8kg 10kg
| Kapasite: | 8kg ,10kg 12kg 16kg |
|---|---|
| başvuru: | Otel, hastane, büyük çamaşırhane, okul |
| ısıtma: | Buhar ve Elektrik |

