Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ steam heating laundry washing machine ] eşleşme 186 Ürünler.
Giyim Buhar Isıtma için 10kg Tam Otomatik Hidrokarbon Kuru Temizleme Makinesi
| Kapasite: | 10KG |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşır yıkama tesisi, okul |
| Isıtma: | Buhar Isıtma |
Çamaşırhane Otel için Buhar / Elektrikli Isıtma Daire Ütü Makinesi 2 Rolls
| Ürün adı: | Çamaşırhane Otel Buhar & Elektrikli Isıtma Daire Ütü Makinesi Ütü |
|---|---|
| rulo: | 2 adet rulo |
| Rulo çapı: | 800mm |
Kolay Kullanım Giyim Demir Pres Makinesi / Otomatik Ütü Makinesi 12 Ay Garanti
| Ürün adı: | otomatik buharlı ütü çamaşır ütüleme makinesi kuru temizleme ütü makinesi |
|---|---|
| Orijinal yeri: | Şangay, Çin |
| için ütü: | Yün, Lif, Pamuk vb. |
Çamaşırhane Dükkanı için Özel Self Servis Para İşletmeli Çamaşır Makinesi
| Yıkama kapasitesi: | 12kg |
|---|---|
| HS kodu: | 84502000 |
| Temizleme İşlemi: | Soğuk su temizleme |
Paslanmaz Çelik 304 Endüstriyel Çamaşır Makinesi Ticari Çamaşırhane Ekipmanları 50kg
| Kapasite: | 50 kg |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304, korozyonsuz |
| İşlev: | yıkama ve kurutma |
Çarşaf İçin Profesyonel Rulo Çamaşırhane Flatwork Ütü Elektrikli Buhar Isıtma
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Buhar / Elektrikli Isıtmalı Çamaşır Makinesi Flatwork Ütü, Levhalar İçin Endüstriyel Rulo Demir
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Çamaşır Dükkanı Kullanımı İçin Elektrikli Isıtma SUS304 Endüstriyel Kurutma Makinesi Makinesi
| Güç kaynağı: | 380V / 50Hz |
|---|---|
| Motor gücü: | 1.1 kw |
| Fan motoru gücü: | 1.1 kw |
Yatak Levhaları Enerji Tasarrufu için 3 Rulo Buhar Isıtmalı Endüstriyel Daire Ütü Makinesi
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Tam Otomatik Ticari Endüstriyel Yıkama Kurutma Makineleri 35kg Kapasite
| Isıtma: | Elektrikli ısıtma |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik veya diğer |
| Yükleme: | % 100 Ücretsiz ayakta |

