Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ steam heating laundry washing machine ] eşleşme 186 Ürünler.
7.5kw 100kg capacity commercial grade washer and dryer commercial laundry machine
| Menşe yeri: | Şangay, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Isıtma: | Elektrikli ısıtma, Buharlı ısıtma |
| İşlev:: | yıkama, çıkarma |
Tam Kapalı soğutma ve geri dönüşüm sistemli kuru temizleme makinesi üreticileri
| Ürün adı: | Tam Kapalı soğutma ve geri dönüşüm sistemli kuru temizleme makinesi üreticileri |
|---|---|
| tip: | Soğutma ve geri dönüşüm sistemi ile Tam Kapalı |
| Davul Çapı: | 420mm |
Pnömatik Robot Pantolon Şişirme Makinesi Pantolon Pres Demir Şekillendirme Makinesi
| Ürün adı: | Pantolon üfleme makinesi |
|---|---|
| Kurulum: | %100 Serbest duran |
| Garanti: | 2 yıl |
Çamaşırhane Salonu İçin Endüstriyel Otomatik Giyim Kuru Temizleme Ekipmanları
| Ürün adı: | satılık perc kuru temizleme makineleri fiyatı |
|---|---|
| Kapasite: | 8kg, 10kg 12kg 16kg |
| kullanım: | Otel, Hastane, Okul, Fabrika, Çamaşırhane Hizmeti |
Çamaşırhanelerde profesyonel ticari kuru temizleme makineleri kuru temizleyici
| Ürün adı: | Profesyonel ticari kuru temizleme makineleri çamaşırhanelerde kuru temizleyici |
|---|---|
| Açıklama: | Kuru temizleme makinesi |
| Garanti: | 1 yıl |
LAIJIE Otomatik Çamaşırhane Düz Ütü Makinesi Tek Silindirli 1600mm
| Ürün adı: | 1600mm tek silindirli düz ütüleme makinesi |
|---|---|
| Silindir malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
| Başvuru: | otel, hastane çarşaf ütüleme makinesi |
Otomatik Endüstriyel Kuru Temizleme Makinesi Tamamen Kapalı 1 Yıl Garanti
| Kapasite: | 12kg |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Yükleme: | % 100 Ücretsiz Ayakta |
Elektrikli Endüstriyel Buhar Demir İstasyonu Demir Kazan Paslanmaz Çelik Tank 1000W 220V Volt
| Ürün Adı: | Ütü Kazanlı Ütü İstasyonu |
|---|---|
| Kapasite: | 1.8 Litre |
| Isıtma: | Elektrikli |
2 tank Perc solvent küçük kuru temizleme makinesi kuru temizleme makineleri
| Sovent: | PERC |
|---|---|
| tank: | 2 |
| Kapasite: | 8kg |
Otel / Çamaşırhane Tesisi / Okul için Paslanmaz Çelik 304 Endüstriyel Yıkama Extractor
| Kapasite: | 50 kg |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşır yıkama tesisi, okul |
| Isıtma: | Buhar ve Elektrikx |

