Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ steam heating laundry washing machine ] eşleşme 186 Ürünler.
Kurutma Makinesi ile Tam Otomatik Çamaşır Makinesi, 50kg Bariyer Yıkama Extractor
| Kapasite: | 50 kg |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşır yıkama tesisi, okul |
| Isıtma: | Buhar ve Elektrikx |
Laundromat 30kg-100kg Kapasite İçin Ön Yüklü Çamaşır Makineleri Ve Kurutucular
| Kapasite: | 100 KG |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşır yıkama tesisi, okul |
| Isıtma: | Buhar ve Elektrik |
Otel Hastanesi CE için Çamaşırhane Ticari Kuru Temizleme Ekipmanları Onaylandı
| Kapasite: | 10KG |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşır yıkama tesisi, okul |
| Isıtma: | Buhar Isıtma |
Tamamen Otomatik Ön Yük Otel Çamaşırhane Ekipmanları, Otel Yıkayıcı Ve Kurutucu
| Denetim: | Tam otomatik ve manuel |
|---|---|
| Yükleme: | % 100 ücretsiz ayakta |
| Tambur Çapı: | 902 mm |
Tam Otomatik Endüstriyel Yıkama Makinesi Ve Kurutma Makinesi Otel / Çamaşır Yıkama İçin 100kg
| Kapasite: | 100 KG |
|---|---|
| Tambur Çapı: | 1450mm |
| Isıtma: | Elektrikli ısıtma |
Çamaşırhanelerde Bilgisayar Kontrollü Deri Ve Yün Kuru Temizleme Makinesi
| Kapasite: | 10KG |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşır yıkama tesisi, okul |
| Isıtma: | Buhar Isıtma |
Yatak Örtüsü İçin Otomatik Düzleştirici Endüstriyel Çamaşır Ütüleme Ekipmanları
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Güvenilir 40kg Endüstriyel Çamaşırhane Ekipmanları Yıkama ve Kurutma Aletleri
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| kullanım: | çamaşırhane, otel, hastane |
| Yakıt: | Elektrik ve buhar |
1-5 Silindirler Profesyonel Çamaşırhane Düz Ütü Kasası Ve Yardımcı
| Ürün adı: | Çamaşırhane Buharlı Ütü Düz Ütü Endüstriyel Düz Ütü Makinesi |
|---|---|
| Silindir Sayısı: | 1 ~ 5 silindirler |
| silindir çapı: | Elektrikli ısıtma, Buharlı ısıtma, Gazlı ısıtma |
Ütü ve Presleme CE Onaylı Ticari Çamaşırhane Flatwork Ütü
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |

