Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ steam heating laundry washing machine ] eşleşme 186 Ürünler.
Çamaşırhane için ağır ticari çamaşır kurutma makinesi giysi kurutma makinesi
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | 30kg |
| ad: | Çamaşırhane için ağır hizmet tipi ticari çamaşır kurutma makinesi giyim kurutma makinesi |
Ön Yük Endüstriyel Sınıf Yıkayıcı ve Kurutucu 100kg Büyük Yüklü Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | 100kg Paslanmaz Çelik Çamaşır Makinesi önden yüklemeli Endüstriyel Yıkama ve Kurutma Makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 30KG,50KG,70KG,100KG |
| hs kodu: | 84502000 |
Tam Otomatik Ticari Çamaşır Kurutma Makinesi, Endüstriyel Çamaşır Kurutma Makinesi
| Nominal kapasitesi: | 100kg |
|---|---|
| Menşe yeri: | Şanghay, Çin (anakara) |
| Garanti: | 12 ay |
Çamaşırhane Atölyeleri Kuru Temizleme Baskı Makinası Ceket Kot Gömlekleri, Bitkileri
| Orijinal yeri: | Şangay, Çin |
|---|---|
| ütüleme: | Gömlekler, Bitkiler |
| İçin kullanılır: | Otel, Çamaşırhaneler, Hastane |
Mobil 6kw Çamaşırhane Son İşlem Ekipmanları Taşınabilir Elektrikli Buhar Jeneratörü
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Ağırlık: | 85 kg |
| Boyut: | 65 * 50 * 115 cm |
Çamaşırhane için Profesyonel Rulo Isıtmalı Flatwork Ütü Otomatik Ütü Makinesi
| Modeli: | YZI-3000 |
|---|---|
| Ürün adı: | 2018 Tam Set Profesyonel Otel Çamaşır Ekipmanları rulo ısıtmalı flatwork ironer |
| Rulo sayısı: | 1 |
Elektrikli Isıtma Çamaşırhane Flatwork Ütü, Çarşaf Ticari Rulo Ütü Makinesi
| Kapasite: | 2 silindir |
|---|---|
| Modeli: | YZII-3000 |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Ütü ve Baskı Makineleri İçin Çamaşır Endüstriyel Buhar Jeneratörü 6kw 9kw 12kw
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl Garanti |
| Yakıt: | Elektrikli ısıtma |
Elektrikli ısıtma 12kg çamaşırhane için Tam otomatik temizleme kuru makinesi
| Ürün adı: | kuru temizleme makinesi |
|---|---|
| Operasyon: | Tam otomatik |
| Garanti: | 2 yıl |
GDZ-30 Ağır Hizmet Tipi Ön Yükleme Giysileri Kurutma Makinesi Ticari Kurutma Makinesi
| Ürün adı: | GDZ-30 Ağır önden yüklemeli giysi kurutma makinesi ticari kurutma makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| renk: | Gümüş Gri |

