Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ steam heating laundry washing machine ] eşleşme 186 Ürünler.
Buhar Isıtmalı İnverter Sistemli Endüstriyel Çamaşır Yıkama Makinesi XGQ
| yıkama kapasitesi: | 30KG,50KG,70KG,100KG |
|---|---|
| HS Kodu: | 84502000 |
| kullanım: | çamaşırhane, okul, hastane, tekstil fabrikası |
Çamaşır Dükkanı Yüksek Kapasiteli 30kg Buharlı Isıtma Yatay Yıkama Makinesi
| Kapasite: | 30kg |
|---|---|
| tambur çapı: | 650mm |
| tambur derinliği: | 855mm |
Çamaşırhane Dükkanı için Buhar Isıtma Sanayi Çamaşır Makinesi Ve Takla Kurutma Makinesi
| Kapasite: | 100kg |
|---|---|
| Isıtma: | Buhar Isıtma |
| Ağırlık: | 650KG |
100kg Ön Yükleme Ticari Laundromat Ekipmanları / Otel Çamaşır Yıkama Makinesi
| Menşe yeri: | Şangay, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Ürün adı: | Tam otomatik ticari çamaşırhane ekipmanları çamaşır yıkama makinesi fiyatı 100kg |
| Kapasite: | 100kg |
Interlock Sistemi ile Buhar Isıtma Yatay Yıkama Makinesi Ağır
| Modeli: | XGP-100 |
|---|---|
| Davul Derinliği: | 1400mm |
| Isıtma: | Elektrik |
Tam otomatik ağır hizmet tipi çamaşır makinesi çamaşır makinesi fiyat listesi
| Menşe yeri: | Şangay, Çin (Anakara) |
|---|---|
| İşlev:: | yıkama, çıkarma |
| Voltaj: | 380V / 50Hz veya 220V / 50Hz |
High Spin 100kg Ticari Yıkama Kurutma / Endüstriyel Çamaşır Yıkama Makinesi
| Ürün adı: | Otelcilik için yüksek sıkma 100kg çamaşır sanayi çamaşır yıkama makinesi ve kurutma |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 |
| Tambur Çapı: | 902mm |
Otel Hastanesi İçin Yüksek Spin 100kg Çamaşırhane Endüstriyel Çamaşırhane Çamaşır Makinesi ve Kurutma
| Ürün adı: | Otel hastanesi için yüksek sıkma 100kg çamaşır endüstriyel çamaşır yıkama makinesi ve kurutma makine |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 |
| Davul Çapı: | 902 mm |
100kg Endüstriyel Yıkayıcı Extractor Çift Drenaj Sistemi Yüksek Döndürmeli Ticari Çamaşır Yıkama Makinesi
| tanım: | 100 kg çamaşır makinesi endüstriyel yıkayıcı çıkarıcı çift drenaj sistemi |
|---|---|
| Özellik: | Kritik Temizlik / Kalıntısız |
| Yakıt: | elektrikli buharlı ısıtma |
Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Çamaşır Makinesi Sıkacağı Lavadora Çamaşır Yıkama Makinesi
| Gerilim: | 380V/ 50hZ 3 Faz |
|---|---|
| GTİP Kodu: | 84502000 |
| İşlev: | Yıkama Sıkma |

