Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ steam heating laundry washing machine ] eşleşme 186 Ürünler.
Çamaşırhane İşletmelerinde 70kg Paslanmaz Çelik Endüstriyel Kurutma Makinesi CE Onaylandı
| Türü: | Döner Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Menşe yeri: | Şanghay, Çin (anakara) |
| Güç: | 1.1KW |
15kg kapasiteli jetonlu yıkama ve kurutma makinesi 220v - 450v üç bir işlev içinde
| ürün: | 15 kg jetonlu çamaşır makinesi ve kurutma makinesi satılık |
|---|---|
| Kapasite: | 15kg |
| Voltaj: | 220V~450V |
Endüstriyel Kuru Temizleyiciler Komple Setleri, Profesyonel Kuru Temizleme Ekipmanı
| Denetim: | Akıllı Bilgisayar Kontrol Sistemi |
|---|---|
| Ayıklama Hızı: | 400rmp |
| Kapasite: | 8-20 kg |
Otomatik Ticari Kuru Temizleyiciler / Elbise Kuru Temizleme Ekipmanları Tam Kapalı
| Kapasite: | 8kg |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşır yıkama tesisi, okul |
| Isıtma: | Buhar ve Elektrik |
Otomatik / Manuel Çalışma ile Endüstriyel Çamaşır Yıkama Extractor Ön Yük 100 Kg
| Kapasite: | 100kg |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşır yıkama tesisi, okul |
| Isıtma: | Buhar ve Elektrikx |
Kurutucu Ön Yük 100 Kg ile Ağır Çamaşırhane Endüstriyel Yıkama Extractor
| Kapasite: | 100 KG |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşır yıkama tesisi, okul |
| Isıtma: | Buhar ve Elektrik |
Çamaşırhane Tesisi Ücretsiz Ayakta için 70 Kg Ön Yük Ticari Yıkama Extractor
| Kapasite: | 70 kg |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşır yıkama tesisi, okul |
| Isıtma: | Buhar ve Elektrik |
Enerji Tasarrufu Endüstriyel Kurutma Makinesi, Çamaşırhane İş Ticari Kurutma Kurutucu
| Gerilim: | 380V / 50Hz |
|---|---|
| Güç: | 72 kw |
| Motor gücü: | 1.5kW |
ISO9001 Giyim Sanayi Flatwork Ütü için Ticari Ütü Ekipmanları Geçti
| Silindir Sayısı: | 1,2,3,4,5 silindirli Endüstriyel Düz Ütü Makinesi |
|---|---|
| Marka Adı:: | LAIJIE Endüstriyel Düz Ütü Makinesi |
| Isıtma: | Elektrikli ve Buharlı / Gazlı Endüstriyel Düz Ütü Makinası |
2000mm ticari ve endüstriyel tekerlekli demir düz iş demirci yatak çarşafları ütüleme makinesi
| Ürün Adı: | Endüstriyel Roller Demir Otel Sac Ütü Makinesi |
|---|---|
| Silindir çapı: | 375MM |
| Görev: | Otel ve hastane için ütü yatağı tabakası |

