Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ steam heating laundry washing machine ] eşleşme 186 Ürünler.
Çamaşırhane işi için üçgen bantlı endüstriyel çamaşır kurutma makinesi
| Ürün adı: | Çamaşırhane işi için üçgen bantlı endüstriyel çamaşır kurutma makinesi |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon çelik |
| İçin başvur: | çamaşır kurutucusu |
Otel Hastanesi Endüstriyel Çamaşırhane Ekipmanları Otomatik Yıkama Kurutma Makinesi
| İsim: | Otel ve Hastane Endüstriyel Çamaşırhane Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim: | 380V/ 50hZ 3 Faz |
| Garanti: | 1 yıl |
CE sertifikası Endüstriyel ticari Çamaşır Kurutucular giysi kurutma makinesi
| Voltaj: | 220V / 380V |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| İçin başvur: | Çamaşırhane |
8 kg Tamamen Kapalı Ağır Çamaşır Kuru Temizleme Makinesi 1.5kw Ana Motor 360mm Davul Çapı
| Kapasite: | 8kg |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik 304 |
| Davul Çapı: | 360mm |
8kg 10kg 12kg 15kg çamaşır yıkama ve kuru temizleme makinaları
| Ürün adı: | 8kg 10kg 12kg 15kg çamaşır ve kuru temizleme makineleri |
|---|---|
| çözücü: | Yüzde çözücü |
| tank: | 3 tank |
Çamaşırhane / Otel Kullanımı İçin Ağır Ticari Kuru Temizleme Makinesi
| Kapasite: | 8kg |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşır yıkama tesisi, okul |
| Isıtma: | Buhar ve Elektrik |
150kg Endüstriyel Yıkayıcı Extractor Profesyonel Çamaşırhane Ekipmanları
| Kapasite: | 150 kg |
|---|---|
| İçin kullanılır: | Otel Hastanesi / Ordu |
| İsim: | Endüstriyel Çamaşırhane Ekipmanları Yıkayıcı Extractor150kg |
1600mm Otel Otomatik Ütü Makinesi Endüstriyel Sac Düz Ütü
| Ürün adı: | 1600 mm çarşaf ütüleme makinesi |
|---|---|
| Silindir malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
| Silindir Çapı: | 800 mm |
Yüksek Verimli Çamaşır Düzleştirici Ütü Ticari Rulo Ütü Makinesi
| Rulo Sayısı: | 1 rulo |
|---|---|
| Başvuru: | Otel, hastane, büyük çamaşırhane, okul |
| Rulo Çapı: | 800mm |
Bilgisayar Kontrolü Endüstriyel Kuru Temizleme Makinesi, Bez Kuru Temizleme Makinesi 8kg
| Kapasite: | 8kg |
|---|---|
| Uygulama: | Otel, hastane, büyük çamaşırhane, okul |
| Isıtma: | Buhar ve Elektrik |

