Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ steam heating laundry washing machine ] eşleşme 186 Ürünler.
Buhar Isıtmalı 70kg Üstten Yüklemeli Yatay Tamburlu Çamaşır Makinesi
| modeli: | XGP-70 |
|---|---|
| Kapasite: | 70kg |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
70kg Yatay Davul Üst Yükleme Çamaşır Makinesi CE Belgeli Buhar Isıtma
| Modeli: | XGP-70 |
|---|---|
| Kapasite: | 70kg |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Self Servis Çamaşırhane İş İçin Paslanmaz Çelik Yatay Yıkama Makinesi 50kg
| Modeli: | XGP-50 |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Tambur Çapı: | 780mm |
Otel, Hastane Kullanımı İçin 30kg Ticari Yatay Yıkama Makinesi Düşük Gürültü
| Modeli: | XGP-30 |
|---|---|
| Kapasite: | 30KG |
| Temizleme İşlemi: | Çözücü temizleme |
30kg Otel Hastane Yatay Endüstriyel Çamaşır Makinesi Fiyatları
| Modeli: | XGP-30 |
|---|---|
| Kapasite: | 30kg |
| Temizleme İşlemi: | Solvent Temizleme |
CE Sertifikası Hastane Çamaşır Makinesi / Endüstriyel Çamaşırhane Ekipmanları Düşük Gürültü
| Kapasite: | 100kg |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304, korozyonsuz |
| Ürün adı: | endüstriyel çamaşırhane ekipmanları fiyatları |
Yatay Davul ile Ağır Hizmet 50 KG Üstten Yüklü Tam Otomatik Yıkama Makinesi
| Modeli: | XGP-50 |
|---|---|
| Kapasite: | 50KG |
| Makina tipi: | Yatay tip |
Laundromat için Elektrikli / Buhar Isıtma Jetonlu Çamaşır Makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304, paslanmaz |
|---|---|
| Isıtma: | Elektrik / buhar |
| Tambur Çapı: | 630mm |
Buhar ve Elektrikli Kombine Isıtma ile Endüstriyel Yıkama ve Kurutucu 35kg
| Nominal kapasitesi: | 35 ~ 70 kg |
|---|---|
| Silindirin hızı: | 29 ~ 35 |
| motor gücü: | 0.74 ~ 4.4KW |
35kg Ticari / Endüstriyel Kurutma Makinesi Çamaşır Makinesi Çamaşır Makinesi CE Onaylı
| modeli: | GDB-35 |
|---|---|
| Kapasite: | 35kg |
| tambur çapı: | 990mm |

