Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ steam heating laundry washing machine ] eşleşme 186 Ürünler.
30+ Program Büyük Kapasite 100kg Endüstriyel Çamaşır Makinesi XGQ-100
| Kapasite: | 100KG |
|---|---|
| Ürün Adı: | Endüstriyel Çamaşır Makinesi |
| Garanti: | 1 yıl |
2.2kw 25kg Endüstriyel Çamaşır Makinesi Çamaşır Yıkama Makinesi Extractor Korozyonsuz
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304, korozyonsuz |
|---|---|
| anti-şok: | Tam süspansiyon |
| İçin kullanılır: | Otel, hastane, çamaşırhane |
Çamaşır Ekipmanları Yıkama Sıkacağı 25kg Endüstriyel Çamaşır Makinesi Üreticisi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304, korozyona dayanıklı |
|---|---|
| Anti-şok: | Tam süspansiyon |
| İçin kullanılır: | otel, hastane, çamaşırhane |
Çamaşırhane Business Shop İçin Yüksek Kapasiteli 100 Kg Endüstriyel Boy Çamaşır Makinesi
| Kapasite: | 30~100 kilo |
|---|---|
| Başvuru: | Otel, hastane, büyük çamaşırhane, okul |
| ısıtma: | Buhar ve Elektrik |
Çevre Kuru Kuru Temiz Çamaşır Makinesi Freon Kuru Temizleyici Buharlı Isıtma
| Isıtma: | Elektrik ve Buhar |
|---|---|
| Kapasite: | 8kg, 10kg 12kg 16kg |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Oto Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları Buharlı Giysi Giyim Presi
| İsim: | Çamaşırhane kullanımı için giysi ütüleme makinesi |
|---|---|
| Orijinalin Yeri: | Şangay, Çin |
| Modeli: | LJ-25 |
Çamaşırhane Dükkanı Yarı Otomatik İçin Ağır Sanayi Yatay Yıkama Makinesi
| Modeli: | XGP-50 |
|---|---|
| Kapasite: | 50KG |
| Tambur Çapı: | 780mm |
50 kg ağır işleme ait çamaşır makinesi Endüstriyel çamaşır makinesi üreticileri
| Kapasite: | 50kg çamaşır makinesi |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Tam Otomatik |
| Ürün Adı: | 50kg çamaşır makinesi |
50kg Buharlı Isıtma Üst Yük Yatay Eksenli Çamaşır Makinesi Yüksek Verimlilik
| Modeli: | XGP-50 |
|---|---|
| Kapasite: | 50KG |
| Temizleme İşlemi: | Çözücü temizleme |
Self Servis Çamaşırhane için 50kg Paslanmaz Çelik Yatay Tambur Tipi Çamaşır Makinesi
| modeli: | XGP-50 |
|---|---|
| malzeme: | paslanmaz çelik |
| tambur çapı: | 780mm |

