Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ commercial bed sheet ironing machine ] eşleşme 40 Ürünler.
2500mm Ağır Hizmetli Çamaşırı ütü makinesi Ticari Yatak Çamaşırı ütü makinesi
| Ürün Adı: | Ticari Çarşaf Ütü Makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| uygulanabilir: | otel ve hastane |
800 mm gaz ısıtmalı çamaşır düz çalışma ütü çarşaf ütü makinesi
| Ürün adı: | çarşaf ütüleme makinesi |
|---|---|
| Silindir malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
| Silindir Çapı: | 800 mm |
Ağır Hizmet Tipi Keten Ütü Makinesi, Ticari Nevresim Ütü Makinesi
| ad: | Ağır hizmet (1-4 silindir / silindir) Keten ütü makinesi, ticari çarşaf ütü makinesi |
|---|---|
| model: | YZI-3000 |
| Ütüleme hızı: | 1-10 m |
800 mm Rulo Davul Gaz ısıtmalı Çamaşır Düzme Düzme Düzme Yatak Çamaşırları Düzme Makinesi
| Ürün Adı: | gaz ısıtmalı çamaşır düz iş demir |
|---|---|
| Isıtma: | gazlı ısıtma |
| uygulanabilir: | otel ve hastane |
Otel Otomatik Çamaşır Sac Ütü Makinesi, Ticari Rulo Ütü Makinesi
| Product name: | Fast working automatic laundryequipment iron machine/automatic iron machine |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| uygulanabilir: | Her türlü giysi |
Profesyonel Otomatik 3m Genişlik Endüstriyel Çarşaf Katlama Makinesi ZD-3000
| Modeli: | ZD-3000 |
|---|---|
| Maksimum Katlama: | 3000x3000MM |
| Maksimum Hız(m/dak): | 50 m/dak |
800mm Silindir Çapı ile Buhar Isıtma Otel Keten Sac Ütü Makinası
| Adı: | 800mm Silindir Çapı ile Buhar ısıtma Otel Keten Sac Ütü Makinası |
|---|---|
| diğer adı: | otel çamaşırları |
| Gerilim: | 380V |
Otel / Çamaşırhane / Hastane İçin Otomatik Ticari Düz İş Ütü Makinası
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
3300mm Katlanır Boyutlu Otel Çarşaf Katlama Makinesi Çamaşır Klasörü
| Ürün adı: | 3300mm Katlama ebadına sahip Otel Kumaş Otomatik Çamaşır Katlama Makinesi |
|---|---|
| modeli: | ZD-3300 |
| katlama katmanı: | 32 |
1600mm Otel Otomatik Ütü Makinesi Endüstriyel Sac Düz Ütü
| Ürün adı: | 1600 mm çarşaf ütüleme makinesi |
|---|---|
| Silindir malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
| Silindir Çapı: | 800 mm |

