Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ commercial bed sheet ironing machine ] eşleşme 40 Ürünler.
Buhar / Elektrikli Isıtmalı Çamaşır Makinesi Flatwork Ütü, Levhalar İçin Endüstriyel Rulo Demir
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Çarşaf İçin Profesyonel Rulo Çamaşırhane Flatwork Ütü Elektrikli Buhar Isıtma
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
2000mm ticari ve endüstriyel tekerlekli demir düz iş demirci yatak çarşafları ütüleme makinesi
| Ürün Adı: | Endüstriyel Roller Demir Otel Sac Ütü Makinesi |
|---|---|
| Silindir çapı: | 375MM |
| Görev: | Otel ve hastane için ütü yatağı tabakası |
Otel Ve Hastane İçin 3 Silindir Endüstriyel Düz Çalışma Ütü Çamaşır Makinesi
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Çamaşırhane için Profesyonel Rulo Isıtmalı Flatwork Ütü Otomatik Ütü Makinesi
| Modeli: | YZI-3000 |
|---|---|
| Ürün adı: | 2018 Tam Set Profesyonel Otel Çamaşır Ekipmanları rulo ısıtmalı flatwork ironer |
| Rulo sayısı: | 1 |
380V ticari çamaşırhane ekipmanları tamamen kapalı kuru temizleme çamaşır makinesi
| Ürün adı: | 380V ticari çamaşırhane ekipmanları tamamen kapalı kuru temizleme çamaşır makinesi |
|---|---|
| tip: | Soğutma ve geri dönüşüm sistemi ile Tam Kapalı |
| Garanti: | 1 yıl |
2.2 Kw Hidrokarbon Kuru Temizleme Makinaları 8kg - 15kg Yüksek Temizlik
| Ürün adı: | kuru temizleme makineleri |
|---|---|
| Isıtmalı güç: | 2,2 kW |
| Yıkama hızı: | 420r/dak |
8kg 10kg 12kg 15kg çamaşır yıkama ve kuru temizleme makinaları
| Ürün adı: | 8kg 10kg 12kg 15kg çamaşır ve kuru temizleme makineleri |
|---|---|
| çözücü: | Yüzde çözücü |
| tank: | 3 tank |
Tam Kapalı soğutma ve geri dönüşüm sistemli kuru temizleme makinesi üreticileri
| Ürün adı: | Tam Kapalı soğutma ve geri dönüşüm sistemli kuru temizleme makinesi üreticileri |
|---|---|
| tip: | Soğutma ve geri dönüşüm sistemi ile Tam Kapalı |
| Davul Çapı: | 420mm |
2 tank Perc solvent küçük kuru temizleme makinesi kuru temizleme makineleri
| Sovent: | PERC |
|---|---|
| tank: | 2 |
| Kapasite: | 8kg |

