Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ commercial bed sheet ironing machine ] eşleşme 40 Ürünler.
Elektrikli Isıtma Çamaşırhane Flatwork Ütü, Çarşaf Ticari Rulo Ütü Makinesi
| Kapasite: | 2 silindir |
|---|---|
| Modeli: | YZII-3000 |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Yatak Çarşafları için Paslanmaz Çelik Rulo Çamaşırhane Flatwork Ütü / Ütü Makinesi
| Ürün adı: | Çamaşır Dükkanı YZI-3300 için Paslanmaz Çelik Rulo Sac Ütü Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 380V |
| Maksimum ütü genişliği: | 3300mm |
Çamaşırhane için Ticari Çamaşırhane Flatwork Ütü, Otomatik Ütü Makinesi
| Adı: | Sıcak ürün Ticari Otomatik ütüleme makinesi çamaşır flatwork ironer YZII-3300 |
|---|---|
| Isıtma yolu: | Buhar ve Elektrik |
| Ütü hız: | 3-20 M |
Stainlee Çelik 800mm Rulo Ütü Makinesi Buhar / Elektrikli Isıtma
| Marka adı:: | LAIJIE Rulo Ütü makinesi |
|---|---|
| Isıtma: | Elektrikli ve Buharlı / Gazlı Ütü Makinesi |
| Makara çapı: | 800mm Rulo Ütü Makinesi |
Gazlı Isıtma Rulo Ütü Makinesi Otel Hastane Flatwork Levhalar Ütü Ekipmanları
| Ürün adı: | Otel Hastane Kullanılmış rulo ütü makinesi |
|---|---|
| Silindir malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
| Başvuru: | otel, hastane çarşaf ütüleme makinesi |
Tam Otomatik Çamaşır Pres Ütü Makinesi, 2 Silindir Düz Ütü Makinesi
| Kapasite: | 2 silindir |
|---|---|
| Rulo çapı: | 800mm |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Buhar Jeneratörü ve Buharlı Ütü ile Otomatik Çamaşır Endüstriyel Ütü Makinesi
| Adı: | Çamaşır ve konfeksiyon endüstrisi için buhar jeneratörü ve buharlı ütü ile tam otomatik ütüleme maki |
|---|---|
| Koşul: | Yeni |
| Gerilim: | AC220V / 380V |
Çamaşırhane Otel için Buhar / Elektrikli Isıtma Daire Ütü Makinesi 2 Rolls
| Ürün adı: | Çamaşırhane Otel Buhar & Elektrikli Isıtma Daire Ütü Makinesi Ütü |
|---|---|
| rulo: | 2 adet rulo |
| Rulo çapı: | 800mm |
LAIJIE Otomatik Çamaşırhane Düz Ütü Makinesi Tek Silindirli 1600mm
| Ürün adı: | 1600mm tek silindirli düz ütüleme makinesi |
|---|---|
| Silindir malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
| Başvuru: | otel, hastane çarşaf ütüleme makinesi |
Çarşaf Kolay İşletmek İçin Oto Endüstriyel Çamaşırhane Flatwork Ütü Rulo Demir
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |

