Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ commercial bed sheet ironing machine ] eşleşme 40 Ürünler.
2 Silindirler ile 3000mm Ticari Rulo Ütüleme Makinesi Flatwork Ironer
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Yatak Levhaları Enerji Tasarrufu için 3 Rulo Buhar Isıtmalı Endüstriyel Daire Ütü Makinesi
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Ütü ve Presleme CE Onaylı Ticari Çamaşırhane Flatwork Ütü
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Giysi Konfeksiyon Çarşaf için Paslanmaz Çelik Ticari Çamaşır Makinesi
| Ürün adı: | Paslanmaz çelik ticari giysiler konfeksiyon çarşaf ticari çamaşır makinesi |
|---|---|
| Kurulum: | % 100 Serbest ayakta |
| Kapı: | güvenlik kilitli kapı sistemi |
Endüstriyel Çamaşır Sac Katlama Makinesi / Otomatik Ticari Katlama Makinesi
| Ürün adı: | Endüstriyel Çamaşırhane Ekipmanları Sac Klasörü Makinesi / Otomatik Katlama Makinesi |
|---|---|
| diğer adı: | otel havlusu katlama makinesi |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik veya boya |
Çamaşır Dükkanı için Kumaş / Çarşaf Otomatik Çamaşırhane Katlama Makinesi
| Modeli: | ZD-3000 |
|---|---|
| Maksimum Katlama: | 3000x3000mm |
| Maksimum Hız (m / dak): | 50 m/dak |
ISO9001 Giyim Sanayi Flatwork Ütü için Ticari Ütü Ekipmanları Geçti
| Silindir Sayısı: | 1,2,3,4,5 silindirli Endüstriyel Düz Ütü Makinesi |
|---|---|
| Marka Adı:: | LAIJIE Endüstriyel Düz Ütü Makinesi |
| Isıtma: | Elektrikli ve Buharlı / Gazlı Endüstriyel Düz Ütü Makinası |
1-5 Silindirler Profesyonel Çamaşırhane Düz Ütü Kasası Ve Yardımcı
| Ürün adı: | Çamaşırhane Buharlı Ütü Düz Ütü Endüstriyel Düz Ütü Makinesi |
|---|---|
| Silindir Sayısı: | 1 ~ 5 silindirler |
| silindir çapı: | Elektrikli ısıtma, Buharlı ısıtma, Gazlı ısıtma |
800mm Çaplı Nevresim Düzleştirici Ütü / Endüstriyel Ütüleme Ekipmanları
| Ürün adı: | 800mm çapında Çarşaf için 3000mm Endüstriyel Flatwork Ütü Makinesi |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 380V |
| Isıtma: | Elektrikli ısıtma |
Yatak Örtüsü İçin Otomatik Düzleştirici Endüstriyel Çamaşır Ütüleme Ekipmanları
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |

