Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ 2 rollers laundry sheet ironing machine ] eşleşme 34 Ürünler.
Otel Otomatik Çamaşır Sac Ütü Makinesi, Ticari Rulo Ütü Makinesi
| Product name: | Fast working automatic laundryequipment iron machine/automatic iron machine |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| uygulanabilir: | Her türlü giysi |
800 mm gaz ısıtmalı çamaşır düz çalışma ütü çarşaf ütü makinesi
| Ürün adı: | çarşaf ütüleme makinesi |
|---|---|
| Silindir malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
| Silindir Çapı: | 800 mm |
2500mm Ağır Hizmetli Çamaşırı ütü makinesi Ticari Yatak Çamaşırı ütü makinesi
| Ürün Adı: | Ticari Çarşaf Ütü Makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| uygulanabilir: | otel ve hastane |
Endüstriyel Çamaşır Sac Katlama Makinesi / Otomatik Ticari Katlama Makinesi
| Ürün adı: | Endüstriyel Çamaşırhane Ekipmanları Sac Klasörü Makinesi / Otomatik Katlama Makinesi |
|---|---|
| diğer adı: | otel havlusu katlama makinesi |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik veya boya |
Yatak Çarşafları için Paslanmaz Çelik Rulo Çamaşırhane Flatwork Ütü / Ütü Makinesi
| Ürün adı: | Çamaşır Dükkanı YZI-3300 için Paslanmaz Çelik Rulo Sac Ütü Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 380V |
| Maksimum ütü genişliği: | 3300mm |
800mm Silindir Çapı ile Buhar Isıtma Otel Keten Sac Ütü Makinası
| Adı: | 800mm Silindir Çapı ile Buhar ısıtma Otel Keten Sac Ütü Makinası |
|---|---|
| diğer adı: | otel çamaşırları |
| Gerilim: | 380V |
Tam Otomatik Çamaşır Pres Ütü Makinesi, 2 Silindir Düz Ütü Makinesi
| Kapasite: | 2 silindir |
|---|---|
| Rulo çapı: | 800mm |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Buhar Jeneratörü ve Buharlı Ütü ile Otomatik Çamaşır Endüstriyel Ütü Makinesi
| Adı: | Çamaşır ve konfeksiyon endüstrisi için buhar jeneratörü ve buharlı ütü ile tam otomatik ütüleme maki |
|---|---|
| Koşul: | Yeni |
| Gerilim: | AC220V / 380V |
Konfeksiyon Kumaşlar İçin Endüstriyel Elektrikli Isıtma Çamaşırhane Flatwork Ütü Makinesi
| Ürün adı: | CE Onaylı Endüstriyel Ütü Makinesi Elektrikli Isıtma Çamaşırhane Ütü |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 380V-220V-440V |
| Ütü hız: | 1-10 m |
LAIJIE Otomatik Çamaşırhane Düz Ütü Makinesi Tek Silindirli 1600mm
| Ürün adı: | 1600mm tek silindirli düz ütüleme makinesi |
|---|---|
| Silindir malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
| Başvuru: | otel, hastane çarşaf ütüleme makinesi |

