Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ 2 rollers laundry sheet ironing machine ] eşleşme 34 Ürünler.
Ağır Hizmet Tipi Keten Ütü Makinesi, Ticari Nevresim Ütü Makinesi
| ad: | Ağır hizmet (1-4 silindir / silindir) Keten ütü makinesi, ticari çarşaf ütü makinesi |
|---|---|
| model: | YZI-3000 |
| Ütüleme hızı: | 1-10 m |
800 mm Rulo Davul Gaz ısıtmalı Çamaşır Düzme Düzme Düzme Yatak Çamaşırları Düzme Makinesi
| Ürün Adı: | gaz ısıtmalı çamaşır düz iş demir |
|---|---|
| Isıtma: | gazlı ısıtma |
| uygulanabilir: | otel ve hastane |
Çarşaf İçin Profesyonel Rulo Çamaşırhane Flatwork Ütü Elektrikli Buhar Isıtma
| Kapasite: | 1, 2,3 silindir |
|---|---|
| Isıtma: | buharlı ısıtma, elektrikli ısıtma |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
3300mm Katlanır Boyutlu Otel Çarşaf Katlama Makinesi Çamaşır Klasörü
| Ürün adı: | 3300mm Katlama ebadına sahip Otel Kumaş Otomatik Çamaşır Katlama Makinesi |
|---|---|
| modeli: | ZD-3300 |
| katlama katmanı: | 32 |
1600mm Otel Otomatik Ütü Makinesi Endüstriyel Sac Düz Ütü
| Ürün adı: | 1600 mm çarşaf ütüleme makinesi |
|---|---|
| Silindir malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
| Silindir Çapı: | 800 mm |
Gazlı Isıtma Rulo Ütü Makinesi Otel Hastane Flatwork Levhalar Ütü Ekipmanları
| Ürün adı: | Otel Hastane Kullanılmış rulo ütü makinesi |
|---|---|
| Silindir malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
| Başvuru: | otel, hastane çarşaf ütüleme makinesi |
Elektrikli Isıtma Çamaşırhane Flatwork Ütü, Çarşaf Ticari Rulo Ütü Makinesi
| Kapasite: | 2 silindir |
|---|---|
| Modeli: | YZII-3000 |
| Malzeme: | karbon çelik, paslanmaz çelik |
Çamaşırhane Otel için Buhar / Elektrikli Isıtma Daire Ütü Makinesi 2 Rolls
| Ürün adı: | Çamaşırhane Otel Buhar & Elektrikli Isıtma Daire Ütü Makinesi Ütü |
|---|---|
| rulo: | 2 adet rulo |
| Rulo çapı: | 800mm |
Çamaşırhane için Ticari Çamaşırhane Flatwork Ütü, Otomatik Ütü Makinesi
| Adı: | Sıcak ürün Ticari Otomatik ütüleme makinesi çamaşır flatwork ironer YZII-3300 |
|---|---|
| Isıtma yolu: | Buhar ve Elektrik |
| Ütü hız: | 3-20 M |
1-5 Silindirler Profesyonel Çamaşırhane Düz Ütü Kasası Ve Yardımcı
| Ürün adı: | Çamaşırhane Buharlı Ütü Düz Ütü Endüstriyel Düz Ütü Makinesi |
|---|---|
| Silindir Sayısı: | 1 ~ 5 silindirler |
| silindir çapı: | Elektrikli ısıtma, Buharlı ısıtma, Gazlı ısıtma |

