Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çamaşır Makinesi
-
Ticari Çamaşır Makinesi
-
Yatay Yıkama Makinesi
-
Çamaşır Yıkama Makinesi
-
Otel Çamaşırhane Ekipmanları
-
Hastane Çamaşır Ekipmanları
-
Endüstriyel Yıkama Extractor
-
Hidro Sıkma Makinesi
-
Endüstriyel Kurutma Makinesi
-
Çarşaf Katlama Makinesi
-
kuru temizleme makinası
-
Çamaşırhane Terbiye Ekipmanları
-
Çamaşırhane Flatwork Ütü
-
Jetonlu Çamaşır Makinesi
-
Naser MollaeiÇok iyi tedarikçi, her zaman kaliteli çamaşır makinesi sunuyoruz. -
Mahmoud TawfiqÇamaşır makinesi iyi görünüyor, tekrar satın alacak. -
Marcos ManozzoUzun vadeli işbirliği göz önüne alındığında fiyat iyidir
anahtar kelimeler [ 50kg business washing machine ] eşleşme 22 Ürünler.
25-100kg Sanayi Gücü Çamaşır Makinesi Çamaşır Makinesi Özelleştirilmiş Renk
| Ürün adı: | Hastane ve otel için tam otomatik 25-100kg endüstriyel çamaşır yıkama makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 30kg,50kg,70kg,100kg |
| HS Kodu: | 84502000 |
Elektrikli Isıtma Hastane Çamaşırhane Ekipmanları Çamaşır Makinesi 30 KG Kapasite
| Değerlendirilmiş kapasite: | 30kg |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Yedek parça: | sunulan |
Çamaşırhane Hizmeti İçin 30kg Elektrikli Isıtma Ticari Çamaşır Makinesi
| Ürün adı: | önden yüklemeli çamaşır yıkama makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 15kg,20kg,30kg,50kg,70kg,100kg,150kg |
| Kurulum: | % 100 Serbest ayakta |
Self Servis Çamaşırhane İş İçin Paslanmaz Çelik Yatay Yıkama Makinesi 50kg
| Modeli: | XGP-50 |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Tambur Çapı: | 780mm |
Su Verimli Otel Çamaşırhane Ekipmanları Ticari Yıkama Kurutucu 50kg Kapasite
| Çamaşır makinesi: | 50kg |
|---|---|
| Ürün adı: | Satılık tam otomatik 50kg kapasiteli otel çamaşır makinesi fiyatları |
| Kontrol: | Bilgisayar |
Tam Otomatik Ticari Endüstriyel Yıkama Kurutma Makineleri 35kg Kapasite
| Isıtma: | Elektrikli ısıtma |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik veya diğer |
| Yükleme: | % 100 Ücretsiz ayakta |
Çamaşırhane İş İçin Yüksek Verimli Su Tasarrufu Çamaşır Makinesi
| Yıkama hızı: | 36 dev / dak |
|---|---|
| Davul Çapı: | 1080mm |
| Davul bölümü: | 500mm |
Oteller / Asker / Hastane Kullanımı için Dayanıklı 30kg Ticari Yıkama Ve Kurutucular
| Çamaşır makinesi: | 30kg |
|---|---|
| Ürün adı: | Satılık tam otomatik 50kg kapasiteli otel çamaşır makinesi fiyatları |
| Kontrol: | Bilgisayar |
Ön Yük Endüstriyel Sınıf Yıkayıcı ve Kurutucu 100kg Büyük Yüklü Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | 100kg Paslanmaz Çelik Çamaşır Makinesi önden yüklemeli Endüstriyel Yıkama ve Kurutma Makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 30KG,50KG,70KG,100KG |
| hs kodu: | 84502000 |
Tam süspansiyon şok yapısı ticari çamaşır yıkama makinası
| Yıkama Kapasitesi: | 30kg 50kg 70kg 100kg |
|---|---|
| HS KODU: | 84502000 |
| Malzeme: | paslanmaz çelik 304 |

